O mnie

Cześć!

Jestem Anna Wielgus-Brania, na co dzień Specjalistka ds. Marketingu, a po godzinach wielka pasjonatka robótek ręcznych na drutach i szydełku, od jakiegoś czasu również początkująca blogerka i influencerka.

Zapraszam Cię do mojego wełnianego świata! Zapraszam do Wool’s Room!

Od stycznia 2020 roku pracuję jako Specjalista ds. Marketingu w branży ślubnej dla www.lucky-dress.eu. Dziewczyny z tej firmy Tworzą rokrocznie unikalną kolekcję sukien ślubnych ale głównie zajmują się realizacją personalizowanych sukni szytych na zamówienie. Nie miałam wcześniej do czynienia z tą branżą, jednak już teraz możemy się pochwalić kilkoma sukcesami. Bowiem realizujemy indywidualne zamówienia na suknie ślubne nie tylko z Polski, ale również z innych krajów Europy, USA, Kanady czy Korei Południowej. 

Swoją przygodę z dzierganiem zaczęłam na poważnie w 2015 roku, gdy zakochałam się w szalikach norweskich. Wtedy postanowiłam, że nie będę takiego kupować ale zrobię go własnoręcznie. Do tej pory na swoich kursach pokazuję go swoim uczniom, by pokazać, że czasem warto porywać się z motyką na słońce! Szalik robiłam przez chyba 4 miesiące zarywając wieczory nawet do 1 w nocy. Tak był czasochłonny i tak szybko chciałam go już mieć!

Od 2017 roku również udzielam prywatnych lekcji robienia na drutach oraz szydełkowania. Uczę od podstaw jak zacząć swoją przygodę z wełnianym rękodziełem, pomagam w kryzysowych sytuacjach, gdy utkniesz w swojej pracy lub uczę bardziej zaawansowanych technik i wzorów. Kursów udzielam na terenie Krakowa. Jeśli chcesz wziąć udział w takiej prywatnej lekcji, zapraszam do zapoznania się z tym artykułem.

Bloga prowadzę z przerwami właśnie od 2015 roku, jednak na początku 2020 roku, większość moich wpisów na blogu praktycznie wyparowała. Dlatego teraz już systematycznie działam nad tym, by przywrócić mu nową świetność i nad tym, ba taka sytuacja już nigdy więcej się nie powtórzyła. 

A teraz zapraszam do mojego wełnianego pokoju! Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej!


Masz do mnie jakieś pytanie? Zapraszam do kontaktu woolsroom[@]interia.pl


Możesz też obserwować moje social media, zapraszam na Fanpage na FB oraz Instagram. 

%d blogerów lubi to: