Kurs szydełkowania i robienia na drutach

Marzy Ci się własnoręcznie wykonana czapka, szalik, dywan, kosz ze sznurka, kocyk, pled lub cokolwiek innego? A więc właśnie przyszedł moment, żebyś wzięła/wziął udział w kursie szydełkowania lub kurs robienia na drutach on-line!

Czego nauczysz się na kursie ?

Niezależnie od tego, czy wybierzesz kurs szydełkowania, czy kurs robienia na drutach pokażę Ci jak wykonać podstawowe oczka, jak zacząć robótkę, jak ją zakończyć. W zależności od Twojego stopnia zaawansowania, nauczę Cię totalnych podstaw, chociażby jak trzymać szydełko czy druty, po bardziej zaawansowane techniki czy sploty.

Kursów udzielam już od 4 lat, to pozwoliło mi wypracować odpowiednie techniki i metody nauczania, tak by każdy z Was, nawet jeśli nigdy nie trzymał szydełka czy drutów w rękach załapał podstawy.

Możemy też wspólnie wykonać jakąś rzecz. Masz upatrzony wzór czapki, komina lub innej rzeczy, ale nie wiesz jak sobie poradzić z jej zrobieniem? Chętnie podpowiem i pokarzę jak to zrobić.

Jak wygląda kurs ? Terminy, cena…

MIEJSCE: Lekcji udzielam wieczorami tylko w wybrane dni miesiąca i o wybranych godzinach pod stałym adresem (Kraków – Nowa Huta).

TERMINY: Aktualny plan kursów znajdziesz na moim fanpage na Facebooku – Woolsroom. Tam też przyjmuje zapisy na dany termin. Wystarczy, że wyślesz wiadomość prywatną. Zwykle kursów udzielam do końca kwietnia. Nowy sezon zaczynam od września. Jeśli chcesz wziąć udział w kursie poza sezonem, po prostu do mnie napisz.

INDYWIDUALNOŚĆ: Kursy, które udzielam są indywidualne. To znaczy, że na lekcji będziesz tylko Ty. Dzięki temu szybciej załapiesz technikę. Nie musisz przynosić własnych rzeczy na pierwsze zajęcia. Podpowiem co kupić na początek, by było Ci łatwiej zacząć.

CZAS: Jedna lekcja trwa 60 min.

CENA: Godzina kursu kosztuje w sezonie od 09.2021 do końca 04.2022 – 40 zł

%d blogerów lubi to: