Kurs szydełkowania i robienia na drutach on-line

Marzy Ci się własnoręcznie wykonana czapka, szalik, dywan, kosz ze sznurka, kocyk, pled lub cokolwiek innego? A więc właśnie przyszedł moment, żebyś wzięła/wziął udział w kursie szydełkowania lub kurs robienia na drutach on-line!

Czego nauczysz się na kursie on-line?

Niezależnie od tego, czy wybierzesz kurs szydełkowania, czy kurs robienia na drutach pokażę Ci jak wykonać podstawowe oczka, jak zacząć robótkę, jak ją zakończyć. W zależności od Twojego stopnia zaawansowania, nauczę Cię totalnych podstaw, chociażby jak trzymać szydełko czy druty, po bardziej zaawansowane techniki czy sploty.

Kursów udzielam już od 3 lat, to pozwoliło mi wypracować odpowiednie techniki i metody nauczania, tak by każdy z Was, nawet jeśli nigdy nie trzymał szydełka czy drutów w rękach załapał podstawy.

Możemy też wspólnie wykonać jakąś rzecz. Masz upatrzony wzór czapki, komina lub innej rzeczy, ale nie wiesz jak sobie poradzić z jej zrobieniem? Chętnie podpowiem i pokarzę jak to zrobić.

Jak wygląda kurs on-line? Terminy, cena…

ON-LINE: Lekcji udzielam wieczorami tylko w wybrane dni miesiąca i o wybranych godzinach przez Internet. Nie musimy widzieć się w cztery uczy, żeby dokładnie pokazać Ci, jak zacząć przygodę z szydełkowaniem czy robieniem na drutach.

TERMINY: Aktualny plan kursów znajdziesz na moim fanpage na Facebooku – Woolsroom. Tam też przyjmuje zapisy na dany termin. Wystarczy, że wyślesz wiadomość prywatną. Zwykle kursów udzielam do końca kwietnia. Nowy sezon zaczynam od września. Jeśli chcesz wziąć udział w kursie poza sezonem, po prostu do mnie napisz.

INDYWIDUALNOŚĆ: Kursy, które udzielam są indywidualne. To znaczy, że na lekcji będziesz tylko Ty. Dzięki temu szybciej załapiesz technikę. Ze względu na to, że lekcje są udzielane on-line dobrze żebyś zaopatrzyła się we własne narzędzia. Na początek zalecam kupienie szydełka lub drutów w rozmiarach od 4 do 6 oraz włóczek, które są rekomendowane do takich rozmiarów. Najlepiej, aby włóczka była jednokolorowa w jasnym odcieniu.

CZAS: Jedna lekcja trwa 60 min.

CENA: Godzina kursu kosztuje w sezonie od 09.2019 do końca 04.2020 – 25 zł . W sezonie od 09.2020 do końca 04.2021 – cena będzie wynosić 40 zł