DROPS Paris – recenzja


News, Recenzje, Włóczki / poniedziałek, Luty 15th, 2016

drops-paris-recenzja-woolsroom

DROPS Paris jest fantastyczną w 100% bawełnianą włóczką o bogatej gamie kolorystycznej. To sprawia, że z tych motków można wyczarować wiele przedmiotów użytkowych, ubrań, kocyków, akcesoriów i wiele, wiele innych. Zapraszam na krótką recenzję!

Charakterystyka włóczki:

———-
Opis: 100% bawełna
———–
Zalecany rozmiar drutów: 5 mm
Waga: 50 gram
Długość: 75 metrów
Próbka: 10 x 10 cm = 17 o. x 22 rz.
———–

drops-paris-instrukcja-prania-woolsroom

Dostępne kolory:

Paris występuje w naprawdę ogromnej gamie kolorystycznej, od barw pastelowych, przez barwy lekko neonowe, aż po intensywne i mocno nasycone. W tym przypadku kolor na pewno nie jest ograniczeniem!:)

Recycled denim:

paris-recycled-denim-paleta-barw-woolsroom

Uni colour:

paris-uni-colour-paleta-barw-woolsroom

paris-uni-colour1-paleta-barw-woolsroom

paris-uni-colour2-paleta-barw-woolsroom

Co można z niej zrobić?

Producent zapewnia, że odzież wykonana z tej włóczki będzie lekka i ciepła, a to za sprawą włókien, z których jest zrobiona. Duża ilość cieniutkich włókien 100% bawełny zapewnia właściwą cyrkulację powietrza przy stosunkowo niskiej wadze włóczki. Doskonale nadaje się również do wymagających kuchennych akcesoriów, takich jak łapki i ściereczki. Można z nich również wykonać ręczniki czy śliniaki niemowlęce. Dzięki 100% zawartości bawełny nadaje się dla dzieci i osób o wrażliwej skórze. Zdecydowanie mogę polecić tę włóczkę początkującym, gdyż pracuje się na niej dość szybko, a fakt użycia drutów w rozmiarze 5 mm, sprawia, że wykonywana robótka rośnie w oczach, co zachęca do dalszej pracy i ćwiczeń.:)

Co wykonałam z tej włóczki

Postanowiłam sprawdzić jak zachowa się przy skomplikowanych warkoczach. O dziwo spisała się świetnie. Wykonane z niej etui będzie łatwo utrzymać w czystości, gdyż ze spokojnym sumieniem można je wyprać w temperaturze 60 stopni C. A oto rzeczone etui!:)

szare-etui-na-tablet-z-warkoczami1-woolsroom

A co Ty wydziergałaś z tej włóczki?:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.